Zafilcowane – czyli warsztaty filcowania dla kobiet

Ostatnie warsztaty filcownia wyzwoliły w uczestniczkach artystki.

Na zajęciach w Słupsku na filcowanych torbach zaczęły powstawać łąki, pejzaże, ogrody. Istne dzieła sztuki 🙂 Takich toreb nie będzie miał nikt!!! Stworzone Waszymi rękoma, z pomocą nieocenionej mistrzyni Iwonki.

Filcowałyśmy na mokro i użyłyśmy całego mnóstwa dekorów. Potrzeba było mnóstwo pracy, aby ustabilizować wojłok. Pojawiły się też elementy wymagające filcowania na sucho, które następnie były przymocowywane do torby. Mnóstwo technik i mnóstwo pracy, ale było warto. Świadczyły o tym twarze naszych uczestniczek, chociaż zmęczone, to jednak uśmiechnięte od ucha do ucha.

Nie zabrakło również smakołyków i pysznej kawy ku pokrzepieniu 😀 Warsztaty zakończyły się oczywiście uroczystym wręczeniem certyfikatów i gorącymi gratulacjami.

Jeśli Cię nie było, ominęły Cię naprawdę twórcze zajęcia. Nie musisz się jednak martwić, bo będziesz mieć nie jedną okazję do dołączenia do naszych zajęć i stworzenia niepowtarzalnego dzieła.

 

A gdzie się spotykamy?

Zapraszam do Metodis w Słupsku przy Ulicy Kołłątaja 30.

Szczegóły o realizowanych przez nas kursach znajdziesz w zakładce Kursy. Są to na przykład kursy szycia lub warsztaty szydełkowania. Dodatkowo znajdziesz na naszej stronie także kursy fotograficzne oraz kursy kosmetyczne. Innymi słowy znajdziesz u nas zajęcia kreatywne, rękodzielnicze i artystyczne.

Realizowane u nas zajęcia znajdziesz również w zakładce wydarzenia na FP Metodis.

 

A na koniec chciałabym Ci przedstawić kto uczestniczył w naszych warsztatach filcowania toreb i przekazać Ci inspiracje na własnoręcznie ufilcowaną torbę.

W rolach głównych: Małgorzata, Helena, Antonina, Helena, Magda, Renata, Anna 🙂