Kurs szycia ubranek i przydasiów dla dzieci

 Niebawem pojawi się u nas podstawowy kurs szycia ubranek i przydasiów dla dzieci.

To rozwiązanie dla Ciebie po pierwsze dlatego, że Ci się kupić odpowiedniego ubrania dla Twojej pociechy. Po drugie chciałabyś, żeby Twoje dziecko wyglądało wyjątkowo w uszytych przez Ciebie rzeczach. Po trzecie chciałabyś umieć szybko naprawiać ubranka dziecięce, podarte kolana, przetarte łokcie, za długie nogawki. Kolejna rzecz to ceny ubranek i przydasiów dla dzieci – możesz je uszyć sama dużo niższym kosztem i z dużo większą satysfakcją 😀 Ponadto fajnie by było gdyby ubrania po pierwszym praniu nie wyglądały jakby miały już kilka lat…. wyblakłe, rozciągnięte, zmechacone….

Te i wiele innych powodów zachęciły mnie do zaprojektowania dla Was właśnie Kursu szycia ubranek i przydasiów dla dzieci. Jeszcze w lutym zaprosimy Was na kreatywne zajęcia, na których pokażemy Wam jak uszyć m. in. czapkę i komin, worek na kapcie, spodenki z dzianiny, czy bluzę dziecięcą.

Pierwsza edycja kursu szycia dla dzieci będzie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Nie przegapcie!

Szczegóły realizacji tego kursu, jak i wielu innych zajęć jakie dla Was przygotowaliśmy znajdziecie w zakładce Kursy.

Masz konto na FB? To świetnie 🙂 Znajdź nasze kursy w wydarzeniach FP Metodis. koniecznie podziel się z koleżanką informacjami, jakie u nas znajdziesz 😀