O nas

Metodis

Centrum Szkoleń i Rozwoju Umiejętności​

Miejsce rozwoju kreatywności i twórczości

Metodis, to miejsce, które tworzę razem z wyjątkowymi ludźmi, profesjonalistami, pasjonatami, praktykami, zaangażowanymi w swoją pracę. Naszym uczestnikom zajęć pomagamy zdobyć kwalifikacje, nowe umiejętności i doświadczenie. Dbamy o to, żeby nauka przebiegała w miłej atmosferze i żebyś kończyła kurs z głową pełną wiedzy, pasji i poczuciem dobrze spędzonego czasu.

Uczestnicy naszych zajęć zostają wyposażeni w materiały szkoleniowe w formie cyfrowej i/lub papierowej oraz niezbędne narzędzia pracy. Po zakończonych zajęciach wręczamy, absolwentom certyfikaty, które są potwierdzeniem zdobytych u nas nowych umiejętności.

Poznasz u nas wiele rodzajów rękodzieła, ale też kursy zrób to sam i zajęcia artystyczne. Szyjemy, robimy na szydełku, filcujemy, dekorujemy pierniki lukrem królewskim, malujemy na ubraniach i torbach, ale także układamy bukiety i kompozycje kwiatowe na kursach florystcznych, tworzymy piękne paznokcie i makijaże na zajęciach kosmetycznych i uczymy się robić piękne zdjęcia.

Więcej o organizowanych przez nas zajęciach przeczytasz w zakładce Kursy

Metodis - o nas

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku pod nr ewidencyjnym 2.22/00072/2018.

 

Dzięki temu możesz u nas zrobić szkolenie ze skierowaniem z Urzędu Pracy. W takim wypadku koszty szkolenia pokrywa Urząd Pracy. 

Avatar. Krawiectwo

Rękodzieło to moja pasja

Zapraszam Cię także do moich innych miejsc w social media, gdzie dzielę się swoją pasją do rękodzieła i realizuję zamówienia na rzeczy szydełkowe, szyciowe i robione na drutach. Magdamota.rekodzielo to nazwa mojego FP i IG.

Prowadzę takżze grupę na FB pod nazwą Rękodzieło – kreatywnie i z pasją 🙂 Zajrzyj do nas po porcję wiedzy, pochwal się nowo stworzoną rzeczą i poproś o radę jeśli masz z czymś problem 🙂 

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni! Rozgość się i zostań na dłużej.

Magdalena Pietrzyk

The access token could not be decrypted. Your access token is currently invalid. Please re-authorize your Instagram account.