Patchwork – kurs od podstaw

Patchwork - technika szycia. Nauka. metodis

Patchwork kurs od podstaw to zajęcia dla osób szyjących, którym marzy się coś nowego i kreatywnego. Za pomocą patchworku można stworzyć naprawdę niepowtarzalne rzeczy, a nawet dzieła sztuki.

Patczłorki szyje się z małych elementów, często były to po prostu resztki materiałów. Nieodzowna jest również precyzja w dołączaniu kolejnych części i tworzeniu bloków. Dodatkową umiejętnością jaką musi posiąść każdy, kto szyje patchwork jest obszywanie quiltu lamówką lub bordiurą. Natomiast teksturę na gotowym uszytku osiągniesz dzięki pikowaniu. Jest zatem wiele elementów składających się na patchwork i jednocześnie decydujących o jego ostatecznym wyglądzie.

Zapisując się na nasz kurs paczłorku masz pewność, że:

Samodzielnie uszyjesz:

W jaki sposób pracujemy na zajęciach krawieckich?

Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne.

Działamy w grupach maksymalnie 4-5 osobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych, to znaczy 20 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: noże krążkowe, maty samogojące, linijki do patchworku, nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne i filcowania, a także kadrowe, księgowe i komputerowe. Kalendarz szkoleń będzie zawierał szkolenia zaplanowane na najbliższy czas, a znajdziesz go tutaj.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY