Kurs konstrukcji i modelowania – poziom podstawowy

kurs konstrukcji i modelowania jest dla Ciebie, jeśli obsługa maszyny do szycia nie sprawia Ci już kłopotu. Nauczyłaś się do czego służą podstawowe stopki i jak się nimi posługiwać, a także jak szyć proste rzeczy typu: bieżnik, poszewka, czy siatka.

Jesteś zatem gotowa i zmotywowana na zrobienie konstrukcji oraz uszycie swojego pierwszego ubrania. Zaczniemy od rzeczy najprostszych, czyli koszulki i legginsów. Na deser uszyjemy spódnicę z koła lub z połowy koła.

Czego się nauczysz na naszym kursie konstrukcji i modelowania?

W jaki sposób pracujemy?

Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili, a jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne.

Działamy w grupach maksymalnie cztero- lub pięcioosobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych (tj. 20 x 45 min.)

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne i filcowania, a także kadrowe, księgowe i komputerowe. Kalendarz szkoleń będzie zawierał szkolenia zaplanowane na najbliższy czas, a znajdziesz go tutaj.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY