Patchwork – kurs od podstaw

Patchwork – kurs od podstaw

Patchwork kurs Słupsk

Patchwork kurs od podstaw to zajęcia stacjonarne realizowane w Słupsku. Przeznaczone są dla osób szyjących, którym marzy się coś nowego i kreatywnego. Za pomocą patchworku można stworzyć naprawdę niepowtarzalne rzeczy, a nawet dzieła sztuki.

Patchwork szyje się z małych elementów, często były to po prostu resztki materiałów. Nieodzowna jest również precyzja w dołączaniu kolejnych części i tworzeniu bloków. Dodatkową umiejętnością jaką musi posiąść każdy, kto szyje patchwork jest obszywanie quiltu lamówką lub bordiurą. Natomiast teksturę na gotowym uszytku osiągniesz dzięki pikowaniu. Jest zatem wiele elementów składających się na patchwork i jednocześnie decydujących o jego ostatecznym wyglądzie.

Zapisując się na kurs patchworku masz pewność, że:

Na kursie patchworku w Słupsku samodzielnie uszyjesz:

W jaki sposób pracujemy na kursie patchworku?

Zajęcia stacjonarne realizujemy w Słupsku. Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne. Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 

Działamy w grupach maksymalnie 4-5 osobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych, to znaczy 20 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: noże krążkowe, maty samogojące, linijki do patchworku, nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.Zajęci

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy szydełkowe, fotograficzne, florystyczne, filcowania, kosmetyczne, czy też malowanie ubrań lub zdobienie pierników. Szczegóły o naszych kursach znajdziesz w zakładce Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY