Obsługa maszyny do szycia – zajęcia warsztatowe

Obsługa maszyny do szycia - zajęcia warsztatowe

Obsługa maszyny do szycia Słupsk

Obsługa maszyny do szycia to zajęcia stacjonarne realizowane w Słupsku. Przeznaczone są dla osób początkujących, którym pokażę, że maszyna wcale nie jest taka straszna, na jaką wygląda. Nie jest też wcale bardzo skomplikowanym urządzeniem.

Dopóki nie zdobędziesz umiejętności prawidłowej obsługi maszyny do szycia, bardzo prawdopodobne, ze szycie nie będzie dla Ciebie przyjemnością. Dlatego, że o przyjemności nie możemy mówić kiedy zrywa nam się ciągle nitka, gdy maszyna pętelkuje, a także kiedy nie umiemy szyć prosto lub zmieniać i dobierać odpowiednich ściegów. 

Dzięki naszym warsztatom w Słupsku zobaczycie jak umiejętność prawidłowego obsługiwania maszyny ułatwia pracę kiedy rozpoczynasz swoją przygodę z szyciem 🙂 Jak przyspiesza szycie, kiedy tworzysz coś dla siebie lub dla najbliższych. Jak wiele daje satysfakcji,, kiedy wiesz co robić i jak radzić sobie z problemami. Czujesz się pewniej, działasz odważniej, skupiasz się wtedy w całości na projekcie, a nie na technicznych sprawach szycia. Więc jeśli kupiłaś maszynę, która ciągle czeka na swoje pierwsze uruchomienie, albo już coś próbowałaś, ale Ci nie wychodzi, lub dopiero zamierzasz kupić swoją pierwszą maszynę – te warsztaty są właśnie dla Ciebie 🙂

Co dadzą Ci warsztaty obsługi maszyny do szycia?

W jaki sposób pracujemy na warsztatach stacjonarnych w Słupsku?

Warsztaty trwają około 2,5 godziny. Zgłoszenia mailowe: szkolenia@metodis.pl lub telefoniczne pod numerem: 794-680-946. Do zobaczenia 🙂

Dla uczestników przygotowaliśmy oczywiście przerwy kawowe i specjalne promocje na kolejne kursy 😀

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne i filcowania. Szczegółowe informacje o naszych kursach znajdziesz w zakładce Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY