Kurs szycia śpiworka dla dzieci

Kurs szycia śpiworka dla dzieci

Kurs szycia Słupsk.

Na kurs szycia śpiworka dla dzieci zapraszamy do Słupska. Zajęcia te  przyniosą radość i nową wiedzę uczestniczkom opiekującym się dziećmi, czy też babciom lub ciociom, które chcą zrobić prezent swoim ulubieńcom. Będzie też podstawą do poszerzenia twojej oferty jeśli prowadzisz swój szyciowy biznes. 

Co da Ci kurs szycia śpiworka?

Co zawiera kurs szycia śpiworka dla dzieci realizowany stacjonarnie w Słupsku?

W jaki sposób pracujemy na kursie szycia śpiworka? Jakie materiały należy przynieść.

Na kurs szycia w Słupsku możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne. Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 

W czasie pandemii realizujemy Tylko zajęcia indywidualne.

Kurs trwa 5 h szkoleniowych, to znaczy 5 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

Potrzebujesz przynieść na zajęcia materiał, najlepiej dresówkę (dzianinę pętelkową) lub jersey średniej grubości. Jeden materiał na wierzchnią warstwę i drugi na wewnętrzną część śpiworka. Na nogawki potrzebujesz ściągacz do dresówki lub jerseyu. I oczywiście zamek żyłkowy z taśmy lub zwykły.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne, kursy filcowania i szydełkowania oraz kursy kosmetyczne. Po szczegóły naszej oferty sięgnij do zakładki Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY