Kurs szycia ubranek dla dzieci

Kurs szycia ubranek dla dzieci

Kurs szycia ubranek dla dzieci

Kurs szycia ubranek dla dzieci to zajęcia dla osób szyjących, znających podstawy obsługi maszyny do szycia. Nowo zdobyta wiedza przyda się także osobom chcących rozwinąć swój biznes i sprzedaż rzeczy dla maluszków.

Czego dowiesz się na kursie szycia dla maluszków?

Co zawiera kurs szycia ubranek dla dzieci?

W jaki sposób pracujemy na zajęciach krawieckich?

Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne.

Działamy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych, to znaczy 20 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów, a także instrukcję szycia każdej rzeczy.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne i filcowania. Szczegółowe informacje o naszych kursach znajdziesz w zakładce Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY