Kurs szycia przydasiów​

Kurs szycia przydasiów w Słupsku

Kurs szycia przydasiów dla najmłodszych to kurs dla przyszłych mam oraz dla osób zajmujących się sprzedażą rzeczy dla maluszków. Zajęcia stacjonarne realizowane są w Słupsku.

Udział w zajęciach można wykupić także w prezencie dla przyszłej mamy 😀Przed nami dwadzieścia godzin zajęć w niesamowicie twórczej atmosferze.

Czego dowiesz się na kursie szycia przydasiów?

Co zawiera kurs szycia przydasiów?

W jaki sposób pracujemy na zajęciach krawieckich?

Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne.

Działamy w grupach maksymalnie 4-5 osobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych, to znaczy 20 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne,  filcowania i inne. Po więcej szczegółów zajrzyj do zakładki Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY