Kurs krawiecki – poziom podstawowy cz. 1

Kurs dla osób początkujących, które chcą uszyć coś dla siebie i rodziny.

Kurs krawiecki Słupsk

Nasz kurs krawiecki jest dla osoby, która chętnie poszłaby na zakupy z nową, ekologiczną siatką. Udekorowałaby stół bieżnikiem oraz podkładkami pod talerze na imprezę rodzinną lub święta, albo po prostu dla siebie. W pokoju zmieniłaby kolory dzięki poszewkom na poduszki, a do torebki włożyłaby nową i własnoręcznie uszytą kosmetyczkę.

Jeśli na samą myśl, czujesz ciepło pod serduchem, a na twojej twarzy rośnie uśmiech, to zapraszam Cię do Słupska na kurs krawiecki – poziom podstawowy cz. 1.

Czego dowiesz się na kursie szycia:

Co zawiera w sobie kurs krawiecki - poziom podstawowy cz. 1.?:

W jaki sposób pracujemy na kursach szycia w Słupsku?

Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili. Jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne. Zatem do dzieła 😀 Czekamy na Ciebie 🙂 

Działamy w grupach maksymalnie 4-5 osobowych.

Kurs trwa 18 h szkoleniowych, to znaczy 18 x 45 min.

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne, florystyczne i filcowania. Szczegółowe informacje o naszych kursach znajdziesz w zakładce Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY