Kurs konstrukcji odzieży – poziom podstawowy. Słupsk.

Kurs konstrukcji i modelowania – poziom podstawowy

Kurs konstrukcji odzieży Słupsk

Kurs konstrukcji odzieży realizowany jest na zajęciach stacjonarnych w Słupsku. Żeby dołączyć na nasze zajęcia musisz już znać obsługę maszyny do szycia, wiedzieć do czego służą podstawowe stopki i jak się nimi posługiwać, a także jak szyć proste rzeczy, czy też wszywać zamek zwykły lub kryty.

Jesteś gotowa i zmotywowana na zaprojektowanie, zrobienie konstrukcji i szablonu oraz uszycie swoich pierwszych ubrań? Zaczniemy od rzeczy najprostszych, czyli koszulki i legginsów. Na deser uszyjemy spódnicę z koła lub z połowy koła zapinaną na zamek kryty.

Jakie umiejętności zdobędziesz na kursie konstrukcji odzieży?

W jaki sposób pracujemy na kursie konstrukcji odzieży w Słupsku?

Słupsk to miasto, w którym realizujemy nasze kursy stacjonarne. Jeśli chciałabyś zorganizować takie zajęcia u siebie w miejscowości daj nam znać 😀

Na kurs możesz się zapisać w każdej chwili, a jeśli nie zbierze się grupa, zrobimy dla ciebie zajęcia indywidualne.

Działamy w grupach maksymalnie cztero- lub pięcioosobowych.

Kurs trwa 20 h szkoleniowych (tj. 20 x 45 min.)

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, rzepy, zamki, guziki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wzory wykrojów.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy malowania na uraniach,  szydełkowania, zdobienia pierników, fotograficzne, kosmetyczne, florystyczne i filcowania. Szczegóły naszych zajęć znajdziesz w zakładce Kursy.

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na naszym FP Metodis.

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Informacje praktyczne

DOKUMENTY DO POBRANIA

ZAPISY