Kurs fotograficzny w Metodis w Słupsku.

Kursy fotograficzne w Metodis – Nowość!

Już w marcu zaprosimy Was na kursy fotograficzne w firmie Metodis. Pierwsze zajęcia będą poświęcone podstawom fotografii. 

Na kursy fotograficzne zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.  Prowadzimy je od podstaw, więc może wziąć w nich udział amator. Zajęcia skonstruowaliśmy tak, aby każdy kursant miał możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie, ale także, aby robił świetne zdjęcia swoim smartphonem.

Dla wszystkich osób, które posiadają profesjonalny sprzęt w domu, będzie to okazja, żeby móc dowiedzieć się jak najwięcej o swoim aparacie. W końcu zaczniecie wykorzystywać najlepsze jego ustawienia 🙂

Plan zajęć, proponowane godziny realizacji kursu fotograficznego znajdziecie tutaj.

Gorąco zapraszamy 🙂

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również kursy krawieckie, florystyczne i filcowania, a także kadrowe, księgowe i komputerowe. Kalendarz szkoleń będzie zawierał szkolenia zaplanowane na najbliższy czas, a znajdziesz go tutaj

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na FP Metodis

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Serdecznie zapraszamy 🙂