Kurs krawiecki średnio zaawansowany Słupsk

Kurs krawiecki – poziom średniozaawansowany. Słupsk

Już jest – kurs krawiecki na poziomie średnio zaawansowanym w Słupsku!

Na kurs zapraszamy osoby, które znają już podstawy szycia i są gotowe do rozpoczęcia pracy nad swoimi ubraniowymi wyzwaniami Gotowi? 😀

Przygotujcie się na kolejną porcję wiedzy. Ty razem na warsztat wzięliśmy małą czarną z zamkiem krytym i podszewką, prosty żakiet, spódnicę ołówkową na podszewce i krytym zamkiem oraz klasyczne spodnie z kieszeniami, z rozporkiem zapinanym na zamek.

Szykujcie maszyny – to będą mega kreatywne zajęcia pełne wyzwań.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne,  florystyczne i filcowania. Dla osób dbających o perfekcyjne paznokcie lub makijaż mamy kursy  kosmetyczne. A dla kreatywnych wolnych duchów znajdą się u nas zajęcia np. z malowania na torbach lub koszulkach 🙂 Szczegóły znajdziecie w klikając Kursy krawieckie w Słupsku

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na FP Metodis

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Aby wziąć udział należy zgłosić się na minimum 3 dni przed rozpoczęciem zajęć telefonicznie: 794680946 lub mailowo: szkolenia@metodis.pl.

Do zobaczenia 🙂