Kokon niemowlęcy – warsztaty szycia. Nowość!

Kokon niemowlęcy pomaga zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo. Można go używać na wiele sposobów i być pewnym, że maluszek ma miło i przytulnie.

Mimo, iż wygląda skomplikowanie – uszycie kokonu niemowlęcego nie jest wcale trudne 🙂

Na kokon niemowlęcy (baby nest) Potrzebujemy 1,5 m materiału, kulkę silikonową, wkład watolinowy oraz wstążkę lub sznurek. Dodatkowo możemy sobie uszyć wymienne wkłady do kokonu, które zapewnią jeszcze lepszą amortyzację.

Poznamy przy tym zasady prac z wypełnieniem watolinowym i kulką sylikonową. Nauczymy się pikowania dna kokonu oraz szycia po mniejszych i większych łukach. Nauczymy się także wszywać tunel lub naszywać tasiemkę. Nie zabraknie nam mnóstwa różnobarwnych materiałów, tasiemek i sznurków.

Warsztaty trwają 5 h szkoleniowych, to znaczy 5 x 45 min. Realizowane są 24 września po południu, ale jest też możliwość ustalenia indywidualnych zajęć przedpołudniowych

Na zajęcia zapewniamy: maszyny do szycia, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowej realizacji kursu: noże krążkowe, nożyce, miary, igły, stopki, szpilki, mydełka, nici w wielu odcieniach, wykroje.

W naszej ofercie szkoleń znajdziesz również inne kursy krawieckie, ale też kursy fotograficzne,  florystyczne i filcowania, a także kadrowe, księgowe i komputerowe. Kalendarz szkoleń będzie zawierał szkolenia zaplanowane na najbliższy czas, a znajdziesz go tutaj

Nasze kursy i szkolenia znajdziesz również w wydarzeniach na FP Metodis

Jeśli interesują Cię szkolenia, których nie ma w naszym kalendarzu, daj nam proszę znać 🙂 lub zamów szkolenie indywidualne, bądź szkolenie zamknięte. Czekamy na wiadomość pod adresem szkolenia@metodis.pl.

Aby wziąć udział należy zgłosić się na minimum 3 dni przed rozpoczęciem zajęć telefonicznie: 794680946 lub mailowo: szkolenia@metodis.pl.

Do zobaczenia 🙂